انواع کفپوش هاي ترموودي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


کف پوش هاي مدل منحني چوب ترمو


زماني که در صنعت ساختمان صحبت از چوب هاي ترمووود به ميان مي آيد ، قطعا هدف استفاده از يک متريال طبيعي و زيباست که به فضاي سرد و صنعتي اين روزهاي ما گرما ببخشد و البته در کنار آن مقاومت قابل توجهي در برابر سرما ، گرما ، رطوبت و نفوذ موريانه داشته باشد.


کفپوش هايي که از جنس ترموودها هستند انواع مختلفي دارند . بعضي از اين کفپوش ها به مدل منحني شهرت دارند که در بخش زير آن را براي شما خواننده ي گرامي شرح مي دهيم اميدواريم مفيد به فايده باشد.


کف پوش هاي منحني جلوه ي بصري جالب توجهي به وجود مي آوردند. کف پوش هاي مدور تقريبا در اکثريت موارد به کار گرفته مي شوند ولي برخي ديگر از اين کف پوش ها بنا به خواسته ي مشتريان مربع و يا مستطيل اند. اين نما بسيار چشم نواز است و هم چنين شيوه ي مناسبي براي نمايش گياهان به شمار مي آيد. همانگونه که مشاهده کرديد راه هاي بسياري براي تغيير کف پوشي هاي ساده به نوع مدرنيته، ايوان دار و پيشرفته است.


 طراحي کف پوش ترمووديکف پوش ترمووودي


ديزاين ايوان با کف پوش هاي ترموودي


اگر چه جذابيت کف پوش ترموودي مدرن و گران قيمت بيش تر است ولي دليلي براي عدم استفاده از فضاهاي کوچکتر وجود ندارد. استفاده بهينه و طراحي مناسب فضاهاي کوچک تاثير بسزايي در بزرگ نشان دادن آن دارد. تخته هاي افقي کيبوني در سرتاسر جهان و در بخش هاي سنفرش شده ي نزديک مزارع موجود اند. آلاچيق هاي سفيد نمايي بسيار جذاب و غير روستايي در بردارند.


 


چوب نماي ساختمان


رنگ ترموود


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها